Главная Новости

СТО у в Львовеі Ірен Автоцентр

Опубликовано: 07.08.2021

Автомобіль - складна машина, що складається з безлічі механізмів і систем. Їх конструкція може бути різною. Однак в більшості автомобілів основні принципи роботи і принципи конструкції однакові.

Автомобіль - це колісний транспортний засіб не менше ніж з 4 колесами, для якого не потрібно автономний рейок. До легкових автомобілів також відносяться тролейбуси і триколісні транспортні засоби масою 400 кг. Автомобіль - це зазвичай особистий автомобіль і автопоїзд.

В залежності від функції та розташування механізмів конструкція автомобілів часто буває стандартної.

Основні деталі і складання

Основні частини кожного автомобіля діляться на три пари: корпус, двигун і шасі.

Кузов - служить місцем для вантажу і різниться в залежності від типу вантажу. В автомобілях і автобусах кузов служить для розміщення пасажирів і водія. Кузов вантажного автомобіля складається з вантажної платформи (вантажного кузова) і кабіни водія.

Двигун - це частина, яка виробляє енергію, необхідну для руху і виконання інших функцій. Його основний принцип роботи - перетворення одного виду енергії (зазвичай теплової енергії) в інший (механічну енергію). Механічна енергія, отримана від двигуна, передається на провідні колеса автомобіля через ряд механізмів і створює силу, що приводить в рух автомобіль. У більшості автомобілів використовуються поршневі бензинові або дизельні двигуни.

Шасі - складний пристрій, що складається з декількох механізмів і систем, кожна з яких виконує певну функцію, наприклад трансмісію, підвіску, ремінь, підвіску, колеса, рульова й гальмівна системи.

Загальна схема основних блоків

В залежності від розташування і кількості ведучих коліс автомобілі діляться на передньопривідні, задньопривідні і повноприводні.

Колісна формула автомобіля допомагає визначити кількість ведучих коліс. Перше число в колісній формулі являє собою загальну кількість коліс в автомобілі, друге число вказує кількість ведучих коліс в автомобілі. Колісна формула автомобіля, провідного вперед або назад, - 4 × 2, а колісна формула повнопривідного автомобіля - 4 × 4.

Таким чином, провідні колеса тягнуть або штовхають автомобіль за рахунок сили механічної енергії, отриманої від двигуна через ряд механізмів. Крутний момент, отриманий від двигуна, називається переднім приводом, якщо він передається на передні колеса, заднім приводом, якщо він передається на задні колеса, і повним приводом, якщо він передається на всі колеса.

Автомобілі діляться на три в залежності від їх розташування попереду, позаду і посередині двигуна.

Основною умовою підготовки до ремонтних робіт є прийняття ремонтних методів і технологій. Основні методи ремонтних робіт - централізований, децентралізований і комбінований.

За першим способом ремонт виконується на централізованої ремонтної бази. При цьому відремонтоване обладнання надходить на центральну ремонтну базу, де проводяться ремонтні роботи. Цей метод можна використовувати для невеликих приладів і машин. Тому він використовується не iren-avtocentr.com.ua часто, так як вимагає відповідних ремонтних приміщень і резервного копіювання обладнання.

Рафаэль Степчев Рафаэль СтепчевVovchik, Березники
07.08.2021 в 19:20
Из-за заботы о здоровье и безопасности наших клиентов, в связи с возникшей ситуацией, мы предлагаем возможность бесплатно забрать автомобиль в ремонт и вернуть его вам.

Все комментарии
rss